24 tommers sykkel
produkt introduksjon
| Gaffelmateriale | stål |
| Gears | 24 hastighet |
| Gaffeloppheng | Ja |
| Hjulstørrelse | 20" |
| Rammemateriale | stål |
| Bremsesystem | Skivebrems |
| Andre attributter | |
| Felgmateriale | stål |
| Rammetype | Hard ramme (ikke-bakdemper) |
| Dekkbredde | 2 |
| Opprinnelsessted | Hebei, Kina |
| Merkenavn | DAODEBAO |
| Modellnummer | HBJB-JBZF |
| Bruttovekt | 15.9 |
| Netto vekt | 11.3 |
| Pedal type | Vanlig pedal |
| Lengde (m) | 1.4 |
| Vektgrense | 100 kg |
| OEM | OEM-kundelogo |
| Produktnavn | KID20 |
| Størrelse | 10.5 |
| Brems | RS, kabeltrekk Skivebrems+HS1 skive(160/160) |
| Girspak | EF500-24S |
| Volum | 0.2m³ |
| MOQ | 1 STK |
| Garanti | 3 år |
| Konkurranse | fjellsykling |
| Kvalitet | 100 % fornøyd garantert |
| Pakking og levering | |
| Emballasjedetaljer | 1. Materiale: Kartongpakke og plastfilmpakke, kartongpakke utenfor. 2.Størrelse: 140cm*75cm*20cm. 3.piece: En sykkel i en kartong 4. Beholderstørrelse: 290 stk i en 40HQ-beholder. 120 stk i en 20HQ beholder. |
| Salgsenheter: | Enkelt element |
| Enkeltpakkestørrelse: | 115X22X69 cm |
| Enkel bruttovekt: | 15.900 kg |


Naviger i ulike terreng med selvtillit, takket være den tykkede forgaffelen som absorberer støt og gir en jevn og kontrollert tur. De ytre dekkene er ikke bare fortykket for økt holdbarhet, men også designet for å gi optimal trekkraft, og sikrer et sikkert grep på veien. Utfyller disse funksjonene er de slanke aluminiumslegeringsfelgene, som bidrar til både estetikken og den generelle styrken til sykkelen.


Sikkerhet møter innovasjon med inkludering av high-end lys, som forbedrer sikten under dårlige lysforhold. Lys opp veien din med selvtillit, enten du cruiser gjennom byens gater eller nyter et natteventyr. Skivebremsene foran og bak understreker sikkerheten ytterligere, og leverer pålitelig og responsiv bremsekraft for økt kontroll og trygghet.

Populære tags: 24-tommers sykkel, Kina 24-tommers sykkelprodusenter, leverandører, fabrikk
Et par: Terrengsykkel Lettvekt 20 22 Cun
Neste: Terrengsykkel for barn
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like





