Sykler for 14 åringer
produkt introduksjon
| Gaffelmateriale | Stål |
| Gears | 7'21 Enkel hastighet |
| Hjulstørrelse | 12 14 16 18 20 |
| Rammemateriale | Stål |
| Bremsesystem | Dobbel V-brems |
| Andre attributter | |
| Felgmateriale | Stål |
| Rammetype | Hard ramme (ikke-bakdemper) |
| Opprinnelsessted | Hebei, Kina |
| Merkenavn | DAODEBAO |
| Modellnummer | HBJB-TT |
| Gaffeloppheng | Ja |
| Bruttovekt | 12 kg |
| Netto vekt | 10 kg / annen størrelse |
| Pedal type | Vanlig pedal |
| Lengde (m) | 1.2 |
| Vektgrense | 200 kg |
| Produktnavn | Kinas billige 2021 nye barnesykkel |
| Nøkkelord | Kinas billige 2021 nye barnesykkel |
| Farge | Farge kan tilpasses |
| Brems | Skivebrems |
| Ramme | Hi-ten stål |
| Hjultype | 12'14'16'18'20'22 tommers eikehjul eller etthjul |
| Kategori | Adult fat bike, snøsykkel, fatbike terrengsykkel terrengsykkel |
| OEM | OEM-kundelogo |
| Sertifikat | ISO9001 CE |
| Pakking og levering | |
| Emballasjedetaljer | 1 stk/kartong eller i henhold til kundens krav. |
| Havn | TIANJIN PORT |
| Salgsenheter: | Enkelt element |
| Enkeltpakkestørrelse: | 100X29X50 cm |
| Enkel bruttovekt: | 15,000 kg |
| Forsyningsevne | 10000 kartong/kartonger per kvartal |


For å forbedre kjøreopplevelsen, absorberer vår 38-rørfortykkede forgaffel støt, og garanterer en jevn og kontrollert reise over ulike terreng. Den høyelastiske bomullskomfortable salen i matt skinn gir et snev av luksus til turen, slik at tenåringer kan nyte lengre sykkeløkter uten å gå på kompromiss med komforten.


Kvalitet er avgjørende, og syklene våre for 14-åringer har en forseglet bunnbrakett for redusert friksjon og forbedret holdbarhet. De utvidede og tykkede, fiskeformede rulettbena sørger for stabilitet og kontroll, og gir unge ryttere selvtillit til å utforske omgivelsene.


Rimelighet er nøkkelen, og vårt direktesalg fra fabrikken tilbyr en gunstig pris for disse funksjonsrike syklene. Vi inviterer forespørsler og bestillinger, ønsker foreldre og tenåringer velkommen til å oppleve den perfekte sammenslåingen av stil, komfort og ytelse. Slipp løs eventyrlysten med våre Sykler for 14-åringer, der hver tur blir en minneverdig reise mot uavhengighet og utforskning.
Populære tags: sykler for 14 åringer, Kina sykler for 14 åringer produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like





