Fargerik barnesykkel
Den fargerike barnesykkelen fra DAODEBAO er designet for barn i alderen 6-15, med en ramme av høy karbonstål og en aluminiumslegeringsgaffel med fjæring. Den kommer i størrelsene 18, 20 og 22 tommer, har et gir med én hastighet og inkluderer et skivebremsesystem. Med en lastekapasitet på over 200 kg og et justerbart sete er denne sykkelen både slitesterk og tilpasningsdyktig, tilgjengelig i ulike farger for å passe ulike preferanser.
produkt introduksjon
| Rammemateriale | Høykarbonstål |
| Gaffelmateriale | Aluminiumslegering |
| Gaffeloppheng | Ja |
| Bremsesystem | Skivebrems |
| Hjulstørrelse | 18"20"22" |
| Gears | Enkel hastighet |
| Andre attributter | |
| Felgmateriale | Aluminiumslegering |
| Dekkbredde | 20*2.15" |
| Opprinnelsessted | Hebei, Kina |
| Modellnummer | XAM-MBTAWT |
| Merkenavn | DAODEBAO |
| Rammetype | Hard ramme (ikke-bakdemper) |
| Pedal type | Vanlig pedal |
| Lastekapasitet | Mer enn 200 kg |
| Lengde (m) | 1.7 |
| Nettovekt | 15 kg |
| Bruttovekt | 18 kg |
| Produktnavn | Terrengsykkel |
| Farge | Blå Rød Rosa |
| Størrelse | 18 20 tomme |
| Alder | 6-15 år |
| Dekk | 1.75/1.95/2.125/2.35 |
| Ramme | Høykarbon stålramme |
| Logo | OEM Made.welcome tilpasset logo |
| Sal | Komfortabel |
| Styre | Styre i stål |
| Pakking | 85 % SKD / CKD kartongemballasje |
| Pakking og levering | |
| Emballasjedetaljer | bycycles terrengsykkel Pakke: 85% SKD |
| Havn | Tianjin havn, eller som kundenes krav |
| Forsyningsevne | 1000000 stk/stykker per måned sykler terrengsykkel |


【Designet for barn】 Denne sykkelen i BMX-stil kommer med avtakbare treningshjul som gjør det enkelt for nybegynnere å balansere. Høyden på setet kan raskt justeres etter barnets høyde. Flaskebur kan bære vann eller drikke for å gjøre hver tur morsommere.


【Enkel å montere】 85 % forhåndsmontert, veldig enkel å montere, se installasjonsinstruksjonene og installasjonsvideoen før installasjon. Vær forsiktig så du ikke installerer forgaffelen opp ned og skiller mellom venstre og høyre pedal. Etter montering, pump opp dekket.

Populære tags: fargerike barnesykler, Kina fargerike barnesykler produsenter, leverandører, fabrikk
Et par: Rimelige barnesykler
Neste: Beste barnesykkel
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like




