Junior terrengsykkel
Junior terrengsykkelen er skreddersydd for unge oppdagelsesreisende, utstyrt med en robust stålramme og 18" hjul for å navigere i variert terreng. Den har én-hastighets giring og kommer med treningshjul for å støtte nybegynnere, med fokus på sikkerhet og tillitsskapende. Denne sykkelen er en ideell introduksjon til terrengsykling for barn, med vekt på holdbarhet og barnevennlig design.
produkt introduksjon
| Gaffelmateriale | Stål |
| Gears | Enkel hastighet |
| Hjulstørrelse | 18" |
| Rammemateriale | Stål |
| Bremsesystem | Bremselinje |
| Andre attributter | |
| Felgmateriale | Aluminiumslegering |
| Treningshjul | Ja |
| Rammetype | Full støtsikker ramme |
| Opprinnelsessted | Hebei, Kina |
| Merkenavn | DAODEBAO |
| Modellnummer | KAQ-XKJN |
| Gaffeloppheng | Ja |
| Bruttovekt | 9,5 kg |
| Nettovekt | 8,5 kg |
| Pedal type | Vanlig pedal |
| Lengde (m) | 0.95-1.15m |
| Lastekapasitet | 120 kg |
| Produktnavn | barnesykkel |
| Størrelse | 18" 20"22" |
| Kant | Felg av aluminiumslegering |
| Gaffel | Gaffel i stål |
| Bremse | Håndbrems |
| Sal | Mykt skinn |
| Hjultype | 20 tommers lufthjul |
| Hjulstørrelse | 20x2.125/2.4 |
| Forsendelsesmetoder | Sjø |
| Fordel | Direkte fabrikk |
| Pakking og levering | |
| Emballasjedetaljer | 1 stk/kartong med engelsk eller du ber om språkmanual Med 5-lags brun kartong, eller fargeboks |
| Havn | Tianjin eller Qingdao |
| Forsyningsevne | 10 000 stykker/stykker per måned |


Utmerket giring og skivebrems: En Shimano bakgir med 7 hastigheter gjør bakker lettere å klatre, mens vridbare girskiftere gjør det jevnt og enkelt å skifte gir mens du sykler. Denne terrengsykkelen for barn kommer med skivebrems foran og bak som gir sikker stoppkraft.


Sikrere kjørestier: SHIMANO 7-hastighetsdrivlinje er ekstremt effektiv å bruke. De doble håndbremsene har utmerket bremsing med rask responstid; Sklisikre harpikspedaler med reflekser; De fete dekkene gjør også en utmerket jobb med å generere nok trekkraft på alle underlag – sand, myrer, gjørme, snø eller fortau.

Populære tags: junior terrengsykkel, Kina junior terrengsykkel produsenter, leverandører, fabrikk
Et par: 16 tommer terrengsykkel
Neste: Barnesykkel med treningshjul
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like




