Fat Tire Electric Mountain
produkt introduksjon
| Gears | 7 hastighet |
| Rammemateriale | Aluminiumslegering |
| Motorposisjon | Bakre navmotor |
| Batteriposisjon | Integrert batteri |
| Smart type | Elektronisk, digital |
| Opprinnelsessted | Hebei, Kina |
| Merkenavn | DAODEBAO |
| Modellnummer | DGCS-X2-A |
| Rekkevidde per effekt | 31 - 60 km |
| Maksimal hastighet | 30-50Km/t |
| Dreiemoment | 70-80 Nm |
| Ladetid | >3 timer |
| Produktnavn | Elektrisk Mauntain Bike |
| Batteri | 48V 10,4Ah litiumbatteri |
| Motor kraft | 250W/350W/500W/750W/1000W |
| Ramme | Aluminiumslegering |
| Brems | Dis-brems |
| Motor | 350W--1000W |

Slipp løs spenningen ved terrengutforskning med vår banebrytende Fat Tire Electric terrengsykkel. Denne sykkelen er omhyggelig utformet for å erobre utfordrende terreng, og kombinerer sømløst kraft, allsidighet og stil for det ultimate utendørseventyret. Med tilpassbare farger, en elegant ramme i aluminiumslegering og en nettovekt på 29 kg, oppnår denne sykkelen den perfekte balansen mellom estetikk og ytelse.

Drevet av en dynamisk 350W-1000 integrert hjulmotor, leverer Fat Tire Electric terrengsykkel hastigheter fra komfortable 25/time til spennende 45/time, og sikrer en spennende og effektiv tur gjennom fjell, stier og røffe landskap . Litiumbatteriet, tilgjengelig i forskjellige kapasiteter fra 48V10.4A til 48V25A, gir en imponerende rekkevidde på 40 kilometer til bemerkelsesverdige 80 kilometer, slik at du kan utforske vidt og bredt på en enkelt lading.

Navigering i ulike terreng er gjort enkelt med spesialiserte funksjoner, inkludert en snøscooteroljegul støtdempende forgaffel, 26*4.0 spesialdekk for elektriske kjøretøy og et Shimano 7-hastighetsfrihjul for sømløse giroverganger . Den vanntette forseglingen på senteraksen, sammen med den spesielle antirustkjeden, sikrer holdbarhet og lang levetid, selv under utfordrende værforhold.
|
Produktparametere |
|||
|
Størrelse: |
26 tommer |
Rammemateriale: |
Luftfarts aluminiumslegering |
|
Laste: |
150 kg |
elektriske maskiner: |
500-1000W |
|
Batteri: |
48v10.4a litiumbatteri |
Netto vekt: |
28 kg |
Populære tags: fett dekk elektrisk fjell, Kina fett dekk elektrisk fjell produsenter, leverandører, fabrikk
Et par: El-sykkel sammenleggbar sykkel
Neste: Elsykler for voksne
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like








