Ungdom terrengsykkel
Youth Mountain Bike er designet for eventyr, med en forsterket ramme, brede og gripende dekk for overlegen trekkraft på tvers av forskjellige terreng, og et forgaffelfjæringssystem for jevne turer. Det gir en helkroppstrening, som forbedrer både fysisk og psykisk velvære. Denne sykkelen tilbyr allsidighet for terrengutforskning og urban pendling, med en forpliktelse til kvalitet og ettersalgsservice, som sikrer et gunstig prispunkt og direkte tilgang til ytelse.
produkt introduksjon
| Gaffelmateriale | Stål |
| Gears | Enkel hastighet |
| Hjulstørrelse | 18" 20" 22" |
| Rammemateriale | Stål |
| Bremsesystem | Skivebrems |
| Andre attributter | |
| Felgmateriale | Aluminiumslegering |
| Treningshjul | INGEN |
| Rammetype | Hard ramme (ikke-bakdemper) |
| Opprinnelsessted | Hebei, Kina |
| Merkenavn | DAODEBAO |
| Modellnummer | XAM-MBTLT |
| Gaffeloppheng | INGEN |
| Bruttovekt | 13,8 kg |
| Nettovekt | 12,3 kg |
| Pedal type | Vanlig pedal |
| Lengde (m) | 1.2 |
| Lastekapasitet | 120 kg |
| Produktnavn | Barn terrengsykkel/barn MTB sykler |
| Farge | Hvit, rosa, rød, grønn, blå, lilla, oransje og så videre |
| Stil | Populær |
| Alder | 3-13 år barn |
| Størrelse | 18" 20" 22" Barn terrengsykkel /barn MTB sykkel sykkel |
| Dekk | Luftdekk, gummislange, 2,35, A/V |
| Sal | Komfortabel |
| Ramme | Stål materiale |
| pris | direkte fabrikkpris |
| kartong | eksportstandard 5-lags |
| Pakking og levering | |
| Emballasjedetaljer | barnesykkelpakke: 1 stk/CTN (85% SKD / 45% SKD / CKD / eller som kundeforespørsel). Billige OEM Custom Kids MTB terrengsykkel Biciletas For Child/Bicicleta de montaa Mtb/Children MTB 20 Pollici 21 Velocit |
| Forsyningsevne | 10 000 stykker/stykker per måned |


[Sikker doble bremser og lukket kjede]: Foruten en håndbrems, er denne barnesykkelen designet med en rullebrems som passer for små barn som ikke har nok kraft til å kontrollere bremsen for hånd. I mellomtiden kan den vedlagte kjedebeskyttelsen beskytte barn mot å bli skadet og gi et tryggere tråkkmiljø.


[ Problemfri montering ]: Sykkelen vår for barn kommer med 95 % ferdigmontert, og tar deg bare flere trinn å sette sammen. Dessuten er detaljerte instruksjoner inkludert for mer effektiv montering. Etter å ha justert setet og styret til en behagelig høyde, er barna klare til å sykle for å nyte utendørsaktiviteter.


[Størrelse anbefales]: 14" sykkel passer for gutter og jenter i alderen 3 til 5 år; 16" for 4 til 7 år gamle; 18" for 4 til 8 åringer. Merk: Mål barnas INNSØM og sammenlign med SADELHØYDE for å sjekke om rytteren kan berøre bakken.
Populære tags: ungdom terrengsykkel, Kina ungdoms terrengsykkel produsenter, leverandører, fabrikk
Et par: Beste nybegynner terrengsykkel
Neste: Beste Mtb-sykler
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like



