Elektrisk racerbil Barn som driver
produkt introduksjon
| Bransjespesifikke attributter | |
| Materiale | Plast |
| Makt | Batteri |
| Andre attributter | |
| Aldersgruppe | 2 til 4 år, 5 til 7 år |
| Opprinnelsessted | Zhejiang, Kina |
| Type | Bil |
| Stil | Ride On Toy |
| Kjønn | Unisex |
| Merkenavn | DAODEBAO |
| Modellnummer | PHXY-RT8009 |
| Produktnavn | elektrisk pedal go kart |
| Farge | rød |
| Funksjon | Elektrisk pedalkontrollert |
| Motor | 35W*1 |
| Hjul | 2 hjul |
| Produktstørrelse | 74,7*99,8*48,6cm |
| Kartongstørrelse | 102*49*32 cm |
| G.W.&N.W | 16,45/13,45 kg |
| Pakking og levering | |
| Emballasjedetaljer | 1*20HQ:96PCS;1*40HQ:247PCS |


Dykk inn i en verden av muligheter med de kraftige 12V 550 8000RPM*2-motorene som driver denne racerbilen med dynamisk hastighet og presisjon. 12V7ah-batteriet sørger for en vedvarende og spennende leketid, slik at barnet ditt kan glede seg over spenningen ved å bevege seg fremover og bakover, skarpe svinger til venstre og høyre, og spenningen ved en 360 graders rotasjon. Pedalakseleratoren gir en autentisk kjøreopplevelse, og gir din lille racer kontroll over hastigheten og retningen på reisen.


Med et gunstig prispunkt inviterer vi deg til å spørre og bestille direkte fra fabrikken. Vår forpliktelse til å tilby kvalitet til en tilgjengelig pris sikrer at ditt barns tur kommer med eksepsjonell verdi. Øk spilletiden med Electric Racing Car Children Drifting – hvor et spekter av farger, tilpassbare alternativer og spennende funksjoner samles for å skape en uforglemmelig racingopplevelse. Velkommen til en verden der fantasi møter innovasjon, og hver tur er et nytt eventyr.
Populære tags: elektrisk racerbil barn drivende, Kina elektrisk racerbil barn drivende produsenter, leverandører, fabrikk
Et par: Billige motorsykler for barn
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







