Kids Ride On Car Barneleker Elbiler
produkt introduksjon
| Andre attributter | |
| Opprinnelsessted | Zhejiang, Kina |
| Fjernavstand | 30m |
| Kontroller batteri | Tørre batterier |
| Materiale | Plast, EVA |
| Egenskaper | App-kontrollert |
| Innendørs/utendørs bruk | Innendørs utendørs |
| Modellnummer | PHXH-JC000A |
| Kontrollkanaler | 2 KANALER |
| Pakken inkluderer | Batterier |
| Strømkilde | Elektrisk |
| Aldersgruppe | 2 til 4 år, 5 til 7 år |
| modellbil | God kvalitet barn kjører på bil barn leker elbiler til salgs JC000A |
| Batteri | 12V7AH*1 |
| Farge | Rød, Svart, Grønn, Rose rød |
| Motor | 40W*2 |
| Produktstørrelse | 180*70*70 cm |
| Kartongstørrelse | 109*61*44 cm |
| CBM | 0.35 |
| Produktnavn | PHXH-JC000A |
| G.W/N.W | 21.7/17.7 |
| Pakking og levering | |
| Emballasjedetaljer | kjøre på lekebil Pakking 1. Slitesterk kartong (7 lag) 2. Kartong/skumsøyle i hvert hjørne av kartongen for å gjøre pakningen sterkere 3.Hele bilen i OPP-pose for å beskytte riper 4. Biler er delvis demontert for å spare plass, og vil enkelt monteres når kunden mottok den 5.Hver pakking inkludert BRUKERHÅNDBOK for bruk og monteringsveiledning med bilder 6. Gratis trykking av kundelogo på kartong og klistremerker på biler 7. Lader og skruesett inkludert |
| Salgsenheter: | Enkelt element |
| Enkeltpakkestørrelse: | 72X39,5X31 cm |
| Enkel bruttovekt: | 21.700 kg |


Bekvemmeligheten med en start med én knapp forenkler prosessen, slik at unge sjåfører enkelt kan begi seg ut på eventyrene sine. Forover- og reversalternativene, kombinert med høy- og lavhastighetsinnstillinger, gir et dynamisk bevegelsesområde, passer til ulike lekescenarier og sikrer timevis med moro.


Underholdning står i sentrum med USB- og MP3-grensesnittet, komplett med en tilkoblingskabel. Barnet ditt kan glede seg over favorittlåtene sine mens de cruiser med stil. Power Display-funksjonen holder unge sjåfører informert om batterinivået, og sikrer at de aldri går glipp av et øyeblikks lek.


Priset gunstig og tilgjengelig gjennom direktesalg fra fabrikken, lover vår fjernkontroll elbil rimelig uten å gå på kompromiss med kvalitet og funksjoner. De konkurransedyktige prisene gjør det til et tiltalende valg for foreldre som søker et verdifullt, underholdende og trygt spilletidsalternativ for barna sine.

Populære tags: barn kjører på bil barn leker elektriske biler, Kina barn kjører på bil barn leker elektriske biler produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like








