Power Wheel Kids politibil
produkt introduksjon
| Bransjespesifikke attributter | |
| Materiale | Plast |
| Makt | Batteri |
| Andre attributter | |
| Aldersgruppe | 2 til 4 år, 5 til 7 år, 8 til 13 år |
| Opprinnelsessted | Zhejiang, Kina |
| Type | Bil |
| Stil | Ride On Toy |
| Kjønn | Unisex |
| Merkenavn | DAODEBAO |
| Modellnummer | PHXH-JC002 |
| Produktnavn | elektrisk politibil for barn |
| Funksjon | Elektrisk pedalstyrt og 2,4G fireveis fjernstyrt |
| Farge | svart, hvit, rød |
| To motorer | 12V/4.5A |
| produktstørrelse | 110*68*52 cm |
| Kartongstørrelse | 110*58*37 cm/CBM:0,236 |
| G.W./N.W. | 24/20 kg |
| Sertifikat | CE/EN71/EN62115/ASTM F963/ROHS/EMC |


Utstyrt med både fjernkontroll og selvkjørende muligheter, tilbyr denne babybilen en allsidig lekeopplevelse. Foreldre kan ta rattet med fjernkontrollen, noe som sikrer en trygg og overvåket tur, mens barn kan ta ansvar for den selvkjørende kontrollen, og fremme en følelse av uavhengighet og eventyr.


Inkluderingen av doble dører gir et snev av realisme til bilen, og skaper en oppslukende kjøreopplevelse for den lille. De firehjulsstøtdemperne forbedrer kjøreturen ytterligere, og sikrer en jevn og komfortabel reise i ulike terreng. Sikkerhet og komfort er avgjørende, noe som gjør denne fjernstyrte bilen til et pålitelig valg for foreldre som søker en sikker og hyggelig leketid.


Priset konkurransedyktig og tilgjengelig gjennom direktesalg fra fabrikken, tilbyr vår babyfjernkontrollbil rimelig uten å gå på kompromiss med kvaliteten. Den gunstige prisen gjør den til et attraktivt alternativ for foreldre som søker en funksjonsfylt og stilig fjernstyrt bil for sine små.

Populære tags: krafthjul barn politibil, Kina krafthjul barn politi bilprodusenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







