Leker sammenleggbar scooter
produkt introduksjon
| Andre attributter | |
| Alder | 3 - 6 år, 8-12 år, 2-12, 3-15 |
| Hjulmateriale | PU |
| Kroppsmateriale | Aluminium, nylon, PP |
| Sammenleggbar | Ja |
| Sete inkludert | Ja, NEI |
| Hjulnummer | Tre |
| Høydejusterbar | Ja |
| Maks hastighet | <3,6 km/t |
| lys inkludert | NEI, ja |
| Merkenavn | DAODEBAO |
| Modellnummer | BTM-922 |
| Produktnavn | sparkescooter for barn |
| Ramme | Alle aluminiumsstang +ABS plast+PU hjul |
| Størrelse | 69*56*52 cm |
| Bremse | Fotbrems |
| Farge | rød, blå, rosa, graffiti |
| Fordekk | 120*35 mm |
| Bakdekk | 80*24 mm |
| Dekktype | PU lette hjul |
| Pakking | 1 stk/fargeboks, 6 stk/kartong |
| Kartongstørrelse | Kartongstørrelse |
| Pakking og levering | |
| Emballasjedetaljer | Kartongpakning kan tilpasses i henhold til kundens krav |
| Havn | Tianjin havn, Qingdao havn |
| Forsyningsevne | 50 000 esker/bokser per dag |
BARNESCOOTER - 2-I-1 DESIGN: Vår allsidige sparkesykkel har både stående og sittende alternativer, takket være det integrerte sammenleggbare setet. 3-hjuldesignet sikrer overlegen stabilitet, utstyrt med slitesterke, superglatte glidehjul som lyser opp mens de ruller!
SITTE ELLER STÅ SCOOTER: Designet med lean-to-steer-teknologi, kan barnet ditt enkelt snu ved å lene seg, noe som bidrar til å forbedre balansen. De kan velge å sykle stående eller sittende, med setet som enkelt kan tas av for de som foretrekker å kjøre uten.
Populære tags: leker sammenleggbar scooter, Kina leker sammenleggbar scooter produsenter, leverandører, fabrikk
Et par: Chhote Baccon Ki Scooty
Neste: Kiddie scooter
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like








