4-hjuls barnevogn til kjæledyr
produkt introduksjon
| Bransjespesifikke attributter | |
| applikasjon | Små dyr |
| Andre attributter | |
| Opprinnelsessted | Anhui, Kina |
| Merkenavn | DAODEBAO |
| Modellnummer | HB-PC100 |
| Reise og utendørs type | Dyrevogner |
| Produktnavn | kjæledyr barnevogn |
| Nøkkelord | hundevogn luksus 4 hjul kjæledyr |
| Materiale | 600D Oxford-stoff |
| utfolding Størrelse | 640*500*980 mm |
| Pakkestørrelse | 42,8*20*73,5cm |
| Hjulstørrelse | 5,5 tommer*4 |
| N.W/G.W | 5,5/6,1 kg |
| Maks lasting | 15 kg |
| MOQ | 20 stk |
| Farge | Tilpasset farge |
| Pakking og levering | |
| Emballasjedetaljer | Enhet: 1 stk/ctn MOQ: 20 stk Lastekapasitet: 980 stk/40HQ |
| Havn | SHANGHAI,NINGBO |
| Forsyningsevne | 100 000 stykker/stykker per måned |


Kjæledyrsvognen vår måler 640*500*980 mm når den er utvidet, og tilbyr god plass for kjæledyret ditt å slappe av og nyte omgivelsene. Cockpitstørrelsen, en romslig 550*350*500 mm, gir et koselig tilfluktssted for kjæledyret ditt samtidig som det lar dem observere verden fra sikkerheten til sitt mobile fristed. Når det kommer til portabilitet, kan vognen enkelt foldes ned til en emballasjestørrelse på 428*200*735 mm, noe som gjør den enkel å lagre eller transportere.


Sikkerhet er viktigst, og vår 4-hjuls kjæledyrvogn er konstruert med det i tankene. Den har en maksimal bæreevne på 15 kg, og har plass til en rekke små til mellomstore kjæledyr, noe som sikrer at de kan bli med deg på utfluktene dine komfortabelt. Den solide konstruksjonen og sikre inneslutningen fra plastnettingen sikrer kjæledyrets sikkerhet samtidig som det lar dem nyte naturen.


Invester i kjæledyrets velvære med vår 4-hjuls kjæledyrvogn – der stil, funksjonalitet og rimelighet går sømløst sammen. Kjæledyret ditt fortjener det beste, og vi leverer et mobilt fristed der de kan utforske verden ved din side.
Populære tags: 4 hjul kjæledyr barnevogn, Kina 4 hjul kjæledyr barnevogn produsenter, leverandører, fabrikk
Et par: Hundevogn Luksus
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







