
Mobility 3-hjuls scooter
Elektrisk trehjulssykkel scooter for voksne med sammenleggbart sete for funksjonshemmede
produkt introduksjon
| Makt | 501 - 800W |
| Spenning | 48V |
| Merkenavn |
DAODEBAO |
| Topphastighet | Mindre enn eller lik 30 km/t |
| Ladetid(t) | 5-7h |
| Karakterevne | Større enn eller lik 25 grader |
| Kjøre kjørelengde | 70-90km |
| Bruke til | Passasjer |
| Modellnummer |
XL-17H |
| Sertifisering | Eec, DOT, GCC |
| Passasjerer | 2 |
| Dekkstørrelse | 3.00-10 |
| Opprinnelsessted | Hebei, Kina |
| Størrelse | 1450*650*1000MM |
| Bruk | Last, passasjer, last og passasjer |
| Kroppstype | Åpen |
| Batteri | 60V20AH BLYSYREBATTERI |
| Transportpakke | Jinju |
| Spesifikasjon | tilpasset størrelse |
| Opprinnelse | Kina |
| Batterikapasitet | 48V20ah |
| MAKT | 60V500W |
| NOTERET LAST | <200KGS |
| Nominell belastning | 200 kg |
| Pakking og levering | |
| Havn | Tianjin |
| Forsyningsevne | 5000 stk/stykker per uke |


I hjertet av denne eksepsjonelle scooteren er en robust 500W motor, som leverer en imponerende bølge av kraft for en spennende og effektiv reise. Gli enkelt gjennom bybildet, enten du navigerer i travle gater eller cruiser ned rolige stier. Det bakre doble skivebremsesystemet sikrer presis og pålitelig bremsing, og gir deg en økt følelse av kontroll og sikkerhet.


Lys opp veien med selvtillit ved hjelp av de innebygde LED-hovedlysene og blinklysene, og forbedrer sikten både under dag- og nattkjøring. Reversgirsystemet legger til et lag med bekvemmelighet, og gjør parkering og manøvrering på trange steder til en lek. Bytt mellom tre hastighetsmoduser for å skreddersy turen etter dine preferanser, enten du er i humør for et rolig cruise eller en rask pendling.


Dessuten er scooteren vår konkurransedyktig priset, noe som gjør den til et uimotståelig valg for de som søker rimelige priser uten å gå på kompromiss med kvaliteten. Med direkte fabrikksalg kan du nyte fordelene med en høyytelses scooter til en uslåelig pris. Ikke gå glipp av muligheten til å revolusjonere pendleropplevelsen din – spør og bestill din Mobility 3-hjuls scooter i dag!
Populære tags: mobilitet 3 hjul scooter, Kina mobilitet 3 hjul scooter produsenter, leverandører, fabrikk
Neste: nei
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like
