
Trehjuls elektriske sykler
Legg ut på en ny æra av urban mobilitet med våre trehjuls elektriske sykler, en fusjon av banebrytende teknologi og gjennomtenkt design som er omhyggelig utformet for å heve kjøreopplevelsen din. I hjertet av disse innovative syklene ligger en kraftig 500W 25-magnetmotor fra Zhengxuanbo,...
produkt introduksjon
| Makt | 501 - 800W |
| Spenning | 60V |
| Modellnummer | XL-YZ |
| Bruke til | Passasjer |
| Kroppstype | Åpen |
| Sertifisering | Eec |
| Kjøretype | Elektrisk |
| Merkenavn | DAODEBAO |
| Opprinnelsessted | Jiangsu, Kina |
| Størrelse | 1530*750*950cm |
| Produktnavn | L2 |
| Motor kraft | 500/650 watt |
| Gasspedal | tommelgass |
| Maks hastighet (km/t) | 25 km/t |
| Lastekapasitet | 200 kg |
| Kontroller | 9/12 rør |
| Dekkstørrelse | 3.00-8 |
| Batteri | 48V20Ah |
| Ladetid | 8-12 timer |
| Brems | Skivebrems foran |
| Pakking og levering | |
| Emballasjedetaljer | Standrad sjø Frakt Pakning SKD/CKD |
| Salgsenheter: | Enkelt element |
| Enkeltpakkestørrelse: | 141X76X75 cm |
| Enkel bruttovekt: | 95,000 kg |


Naviger med presisjon og kontroll, takket være Jusongs lille fem-hulls dockingskaft, som gir stabilitet og responsiv håndtering. Alternativet med et 48/60 batteri lar deg skreddersy elsykkelen din til dine spesifikke rekkeviddekrav, noe som gir fleksibilitet for ulike pendlingsbehov.


Sikkerhet har forrang med navbremser på både for- og bakhjul, noe som sikrer presis og pålitelig stoppkraft. Aluminiumsfelgene og slangeløse dekk med høy utholdenhet garanterer en jevn og stabil tur, og erobre ulike terreng med letthet.


Sikkerhetsfunksjoner inkluderer et tyverisikringssystem med én knappsstart med dobbel fjernkontroll, som gir trygghet når du lar elsykkelen stå uten tilsyn. Lys opp veien med frontlysstyret med høy lysstyrke, og hold deg informert med det digitale LCD-instrumentet som gir sanntidsinnsikt i turen. Det vanntette svinghåndtaket gir holdbarhet, slik at du trygt kan navigere gjennom ulike værforhold.

Populære tags: trehjuls elektriske sykler, Kina trehjuls elektriske sykler produsenter, leverandører, fabrikk
Et par: nei
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like
