Slitesterk høykarbonstål jentesykkel
Den slitesterke jentesykkelen med høy karbonstål er skreddersydd for unge ryttere, og har en ramme av høy karbonstål, aluminiumsfelger og en forgaffelfjæring for økt stabilitet og komfort. Passer for alder 5-12, den støtter opptil 70 kg, noe som sikrer en trygg og hyggelig tur. Denne sykkelen legger vekt på balanse- og koordinasjonsutvikling, tilgjengelig i forskjellige størrelser og tilpassbare alternativer, noe som gjør den til et slitesterkt og stilig valg for unge jenter.
produkt introduksjon
| Gaffelmateriale | Høykarbonstål |
| Gears | Enkel hastighet |
| Hjulstørrelse | 18'' 20'' 24'' 26'' |
| Rammemateriale | Høykarbonstål |
| Bremsesystem | Bremselinje |
| Andre attributter | |
| Felgmateriale | Aluminiumslegering |
| Rammetype | Full støtsikker ramme SYKKEL |
| Opprinnelsessted | Hebei, Kina |
| Merkenavn | DAODEBAO |
| Modellnummer | XAM-QJ |
| Gaffeloppheng | Ja |
| Bruttovekt | 12,5 kg |
| Nettovekt | 10 kg |
| Pedal type | Vanlig pedal |
| Lengde (m) | 1 |
| Lastekapasitet | 70 kg |
| Søknad | gatebarn sykkel |
| Produktnavn | SYKKEL for barn |
| Ramme | Høykarbonstål barnesykler |
| Logo | Skreddersydd logo guttesykkel |
| Stil | Sykle terrengsykkel |
| Kant | Alu sykkel |
| Hjultype | Air Wheels barnesykkel |
| Alder | 5-12 år gammel barnesykkel |
| Sal | Sykkel i skinn |
| Funksjon | Tren balansekoordinering |
| Pakking og levering | |
| Emballasjedetaljer | Barnesykkelpakkedetaljer SKD 85 % 1PC/CTN eller som tilpasset |
| Havn | Tianjin havn |
| Forsyningsevne | 10 000 stykker/stykker per måned |


[Sikker dobbel brems og forseglet lager]: Treningssykkelen vår for barn er utstyrt med håndbrems (design med kortere avstand for små hender) og rullebrems (pedal bakover for å stoppe umiddelbart). Dessuten, med helt lukket kjedebeskyttelse for sikkerhet, forbedrer småbarnssykkelen barnas kjøresikkerhet til et høyere nivå.


[ 95 % forhåndsmontert ]: Forskjellig fra andre 85 % forhåndsmonterte sykler, sikrer vår med 95 % forhåndsmontert design rask og problemfri installasjon. Du kan fullføre installasjonen mer effektivt med de detaljerte instruksjonene. I tillegg kommer monteringsverktøysett med pakken.

Populære tags: holdbar jentesykkel med høyt karbonstål, Kina slitesterk jentesykkel med høyt karbonstål, produsenter, leverandører, fabrikk
Et par: Jenter barnesykkel
Neste: Ungdomssykler
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like



