Spesialisert sykkel for barn
Spesialiserte sykler for barn tilbyr funksjoner som justerbar høyde, holdbarhet og attraktiv design for å forbedre motoriske ferdigheter, uavhengighet og sosial interaksjon. Disse syklene er designet for å forbedre koordinasjon og muskelstyrke, og sikre en morsom og trygg kjøreopplevelse. Selges direkte fra fabrikken, kombinerer de kvalitet med rimelighet, ledsaget av pålitelig ettersalgsservice, noe som gjør dem til et utmerket valg for unge syklister.
produkt introduksjon
| Gaffelmateriale | Stål |
| Gears | Enkel hastighet |
| Hjulstørrelse | 24" |
| Rammemateriale | Stål |
| Bremsesystem | Bremselinje |
| Andre attributter | |
| Felgmateriale | Aluminiumslegering |
| Treningshjul | Ja |
| Rammetype | Full støtsikker ramme |
| Opprinnelsessted | Hebei, Kina |
| Merkenavn | DAODEBAO |
| Modellnummer | XAM-MBTFLD |
| Gaffeloppheng | Ja |
| Bruttovekt | 9,5 kg |
| Nettovekt | 8,5 kg |
| Pedal type | Vanlig pedal |
| Lengde (m) | 0.95-1.15m |
| Lastekapasitet | 120 kg |
| Produktnavn | barnesykkel |
| Størrelse | 24" |
| Kant | Felg av aluminiumslegering |
| Gaffel | Gaffel i stål |
| Bremse | Håndbrems |
| Sal | Mykt skinn |
| Hjultype | 24" lufthjul |
| Hjulstørrelse | 18 20x2.125/2.4 |
| Forsendelsesmetoder | Sjø |
| Fordel | Direkte fabrikk |
| Pakking og levering | |
| Emballasjedetaljer | 1 stk/kartong med engelsk eller du ber om språkmanual Med 5-lags brun kartong, eller fargeboks |
| Havn | Tianjin eller Qingdao |
| Forsyningsevne | 10 000 stykker/stykker per måned |


OPtimert VEKT OG GEOMETRI. EZ-sykkelen reduserte 20 % av rammevekten sammenlignet med gjennomsnittet. Den eksklusive barnevennlige geometrien gir barna en optimal kjørestilling. Med den nedre rammeposisjonen, høydejusterbar sal og styre, kan selv små småbarn lett få føttene til å berøre bakken og starte trygt.


OPPDA MER MORO. Den karakteristiske "jetmotoren" vannflasken, den søte elektriske klokken, stammedekselet, flere kule mods på sykkelen som gjør at den skiller seg ut for å matche alle EZ-syklisters personlighet. Massevis av moro er på vei!

Populære tags: spesialisert sykkel for barn, Kina spesialisert sykkel for barn produsenter, leverandører, fabrikk
Et par: Terrengsykler for barn
Neste: Billige barnesykler
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like



