Terrengsykler for barn
Terrengsykler for barn har rammer og gafler i aluminiumslegering, 21-hastighetsgir og skivebremser. Designet for unge eventyrere, støtter de opptil 150 kg, med størrelser 18", 20", 22", og dekk 26*2.125 for variert terreng. Disse syklene tilbyr en fullstendig støtsikker ramme og komfortabel sal, og kombinerer ytelse med holdbarhet, direkte fra produsent for kvalitetssikring.
produkt introduksjon
| Rammemateriale | Aluminiumslegering |
| Gaffelmateriale | Aluminiumslegering |
| Gaffeloppheng | Ja |
| Bremsesystem | Skivebrems |
| Hjulstørrelse | 18"20"22" |
| Gears | 21 hastighet |
| Andre attributter | |
| Felgmateriale | Aluminiumslegering |
| Dekkbredde | 26*2.125 |
| Opprinnelsessted | Hebei, Kina |
| Modellnummer | XAM-MBTLS |
| Merkenavn | DAODEBAO |
| Rammetype | Full støtsikker ramme |
| Pedal type | Perlepedal |
| Lastekapasitet | 150 kg |
| Lengde (m) | 1.8 |
| Nettovekt | 15 |
| Bruttovekt | 18"20"22" |
| Produktnavn | terrengsykkel |
| Ramme | Aluminiumslegering 6061 |
| Bremse | Skivebrems |
| Dekk | 26*79,5 KENDA |
| Gir | SHIMANO 21 hastighet |
| Logo | Godta tilpasset logo |
| Farge | Svart |
| Gaffel | Suspensjonsgaffel |
| Sal | Komfortabel sal |
| Fart | 21/24/27/30-hastighet |
| Pakking og levering | |
| Emballasjedetaljer | 85 % SKD eksport standardpakke OEM billig sykkel kina terrengsykkel 21speed Cycle fullfjæring terrengsykkel 26 27.5 29" tommers mtb-sykkel for voksne |
| Havn | Tianjin havn |
| Forsyningsevne | 10 000 stykker/stykker per måned |


【Sikker design】 Barnesykkelen vår er utstyrt med håndbremser og front- og dalbrems. Barnespesifikke bremsespaker med kort avstand, enkle å stoppe sykkelen. Den gir barna dine mer kontroll over sykkelen. Og denne barnesykkelen har en bakhjulsbrems for rask og sikker stopp av sykkel. Barnesykkelens bakhjulsbrems gir ikke bare rask respons, men reduserer også bremselengden effektivt, og gir barna en mer stabil og trygg kjøreopplevelse.


【Slitesterk materiale】 Denne barnesykkelen er slitesterk og sterk for langvarig bruk. Komfortabelt, mykt sete og håndtak gir barna en behagelig kjøreopplevelse. Og de brede gummipneumatiske dekkene er egnet for forskjellige terreng.

Populære tags: barn terrengsykler, Kina barne terrengsykler produsenter, leverandører, fabrikk
Et par: Student barnesykkel
Neste: Spesialisert sykkel for barn
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like




