Elsykkel for voksne
produkt introduksjon
| Gears | 21 hastighet |
| Rammemateriale | Stål |
| Hjulstørrelse | 26" |
| Spenning | 48V |
| Strømforsyning | BLY-SYRE BATTERI |
| Bremsesystem | Skivebrems |
| Batterikapasitet | 16,7 Ah |
| Andre attributter | |
| Dreiemoment | 70-80 Nm |
| Ladetid | 1-3 timer |
| Motorposisjon | Bakre navmotor |
| Batteriposisjon | Bakre bærer |
| Dekkbredde | 1.95, 2.125 |
| Opprinnelsessted | Hebei, Kina |
| Merkenavn | DAODEBAO |
| Modellnummer | TJFSD-F01 |
| Rekkevidde per effekt | >60 km |
| Maksimal hastighet | 30-50Km/t |
| Dekk | 1.95 |
| Gaffel | Gaffel |
| Hjultype | Eikerhjul |
| Skifter | EF5S1-7 TZ-50 TZ-30 |
| Logo | OEM Made.welcome tilpasset logo |
| Håndtak | SM legering |
| Frihjul | 11-13-15-17-19-21-24-27-31-35-40 |
| Dekk og slange | 24/26/20*1.95/2.125 Svart dekk |
| Anledning | Strand |
| Volum | 0.2m³ |
| Emballasjedetaljer | SKD eller CKD av legeringsfelger rocker mini bmx sykler for bmx, mini bmx stunt ytelse sykkel sykkel på salg, engros tilpasset bmx freestyle 20 |

Vi introduserer vår elektriske sykkel for voksne, en perfekt blanding av banebrytende teknologi, elegant design og overlegen ytelse. Denne sykkelen er laget med presisjon og lover en enestående kjøreopplevelse for både entusiaster og pendlere.

I kjernen har sykkelen en robust, men lett, aluminiumslegering på 27.5 17-tommers ramme, med intern kabelføring for et rent og strømlinjeformet utseende. Forgaffelen er utstyrt med låsende hydraulisk støtdempende teknologi i aluminium, som sikrer en jevn tur selv i utfordrende terreng. Den ergonomiske designen fortsetter med BT-rørstyret og smidde stamme av aluminiumslegering, som gir utmerket kontroll og manøvrerbarhet.

Kjørekomfort er avgjørende, og det er derfor vi har innlemmet en eksklusiv, plysj sal som sikrer en komfortabel reise, uansett avstand. Sykkelens SHIMANO SL-M2000 ni-trinns tommelskift kombinert med M370 bakgiret garanterer sømløs girskifting, slik at du kan takle ulike landskap uten problemer.
Populære tags: elektrisk sykkel for voksne, Kina elektrisk sykkel for voksne produsenter, leverandører, fabrikk
Neste: Batteri elektrisk sykkel
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like



