All Terrain Fat Tire Mountain Ebike
produkt introduksjon
| Gears | 7 hastighet |
| Rammemateriale | Aluminiumslegering |
| Hjulstørrelse | 26" |
| Spenning | 48V |
| Strømforsyning | Litiumbatteri |
| Bremsesystem | Skivebrems |
| Batterikapasitet | 10,4 AH |
| Merkenavn | DAODEBAO |
| Modellnummer | DGCS-X6 |
| Ladetid | >3 timer |
| Motorposisjon | Bakre navmotor |
| Batteriposisjon | Integrert batteri |
| Dekkbredde | 26*4" |
| Opprinnelsessted | Guangxi, Kina |
| Rekkevidde per effekt | 31 - 60 km |
| Maksimal hastighet | <30km/h |
| Produktnavn | El-sykkel |
| Batteri | 48v 10,4Ah litiumbatteri |
| Motor kraft | 350-1000w |
| Ramme | Aluminiumslegering |
| Brems | Dis-brems |
| Hastighet | 7 gir |
| Maks belastning | 150 kg |
| Garanti | 1 år |
| Dekk | 26*4.0 |
| Netto vekt | 28 kg |
| Pakking og levering | |
| Emballasjedetaljer | Først i polybag, deretter i kartong |
| Havn | Shenzhen |
| Forsyningsevne | 5000 sett/sett per uke |

Vi introduserer vår All Terrain Fat Tire Mountain Ebike, en robust og allsidig elektrisk sykkel designet for å erobre forskjellige landskap med stil og kraft. Med en dekkstørrelse på 26*4.0 sørger denne sykkelen for overlegen trekkraft og stabilitet, noe som gjør den til din perfekte følgesvenn for offroad-eventyr.

Uttrykk din personlige stil med en rekke tilpassede farger for All Terrain Fat Tire Mountain Ebike. Laget av lett og slitesterk aluminiumslegering, finner denne sykkelen den ideelle balansen mellom styrke og bærbarhet, og veier inn på 29 kg mens den kan skryte av en lastekapasitet på 150 kg, noe som sikrer en solid og pålitelig tur for ryttere av varierende størrelse.

Opplev spenningen ved terrengutforskning med den kraftige 350W-1000W-motoren, med 12G-eiker for forbedret ytelse. 48V10.4A-48V25A litiumbatteriet styrker reisen din, og gir en imponerende rekkevidde på 40 til 80 kilometer. Enten du foretrekker et rolig 25/time cruise eller ønsker spenningen ved en 50/time sprint, gir denne elsykkelen en dynamisk og spennende tur.
Populære tags: terrengfett dekk fjell ebike, Kina alle terreng fett dekk fjell ebike produsenter, leverandører, fabrikk
Et par: Elsykler for voksne
Neste: Offroad elektrisk sykkel
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like








