Fjernbart batteri Mountain Electric sykkel
produkt introduksjon
| Gears | 7 hastighet |
| Rammemateriale | Aluminiumslegering |
| Hjulstørrelse | 20" |
| Spenning | 48V |
| Strømforsyning | Litiumbatteri |
| Bremsesystem | Skivebrems |
| Batterikapasitet | 12,5 Ah |
| Andre attributter | |
| Dreiemoment | 30-50 Nm |
| Opprinnelsessted | Zhejiang, Kina |
| Merkenavn | DAODEBAO |
| Modellnummer | DGCS-K7 |
| Rekkevidde per effekt | 31 - 60 km |
| Maksimal hastighet | 30-50Km/t |
| Ladetid | >3 timer |
| Motorposisjon | Bakre navmotor |
| Batteriposisjon | Seterør |
| Forgaffel | MOZO opphengsgaffel |
| Dekk | Kenda |
| Motor kraft | 48V500W |
| Kontroller | Intelligent kontroller |
| Gasspedal | Tommelgasspak |
| Vise | LCD/LED-skjerm |
| Batteri | 48V10AH |
| PAS | 1:1 intelligent pedalassistert system |
| Område | 31-60km |
| Sertifisering | CE CCC ISO9001 |
| Pakking og levering | |
| Emballasjedetaljer | 7-lags dobbelvegg kartong, Pakkestørrelse: 146*28*70cm Tilpasset pakke og logo tilgjengelig |
| Havn | Shanghai og Ningbo |
| Forsyningsevne | 5000 stykker/stykker per måned |

Opplev høydepunktet av offroad-eventyr med vår Removable Battery Mountain Electric Bicycle, en banebryter innen elektrisk sykling som sømløst kombinerer kraft, holdbarhet og allsidighet. Sett mot et bakteppe av tilpassbare farger, er denne sykkelen ikke bare en transportmåte; det er et utsagn om individualitet.

Laget av lett, men solid aluminiumslegering, bidrar rammen, seterøret og det horisontale håndtaket til en total nettovekt på 30 kg, og gir en smidig tur uten at det går på bekostning av holdbarheten. Sykkelens lastekapasitet på 150 kg sikrer at den har plass til ryttere i forskjellige størrelser, noe som gjør den til en ideell følgesvenn for enhver eventyrer.

Utstyrt med spesialiserte funksjoner, inkludert et 20*4.0 snøscooter halvpakke flybrett og en spesiell oljegul støtdempende forgaffel, er denne elektriske sykkelen skreddersydd for å erobre robuste fjellstier. Shimano TX50 girskifter, ZT50 bakgir og Shimano 7-hastighetsfrihjul gir presise girskift, og forbedrer kontrollen og manøvrerbarheten.

Sikkerhet og funksjonalitet står i høysetet, med et omfattende lyssystem, vanntette koblinger og en enveis bremselysfunksjon i baklyset. Den integrerte 12-magnetiske hastighetssensoren sikrer en jevn overgang mellom de tre kjøremodusene: Pure Electric, Electric Power Assist og Human-Powered Riding.
Populære tags: avtakbart batteri fjell elektrisk sykkel, Kina avtakbart batteri fjell elektrisk sykkel produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like


