Offroad elektrisk sykkel
produkt introduksjon
| Gears | 7 hastighet |
| Rammemateriale | Aluminiumslegering |
| Hjulstørrelse | 26" |
| Spenning | 48V |
| Strømforsyning | Litiumbatteri |
| Bremsesystem | F&R - Kabeltrekkskivebrems |
| Batterikapasitet | 10,5 Ah |
| Andre attributter | |
| Dreiemoment | 60-70NM |
| Ladetid | 3~6/H |
| Motorposisjon | Bakre navmotor |
| Batteriposisjon | Down Tube |
| Dekkbredde | 26*4 |
| Opprinnelsessted | Guangdong, Kina |
| Merkenavn | DAODEBAO |
| Modellnummer | DGCS-X5 |
| Rekkevidde per effekt | 40-45 km |
| Maksimal hastighet | 30-50Km/t |
| Produktnavn | Elektrisk Fat Tire-sykkel |
| Farge | Tilpasset farge |
| Motor kraft | 350W (500W/750W for valgfritt) |
| Maks belastning | 180 kg |
| Netto vekt | 30 kg |
| Pakking og levering | |
| Emballasjedetaljer | Pakket i 5-ply-kartongen |
| Havn | Guangzhou |
| Forsyningsevne | 800 stykker/stykker per måned |

Uttrykk din individualitet gjennom tilpasning med en rekke farger tilgjengelig for terrengsykkelen din. Laget av lett, men robust aluminiumslegering, har sykkelen den perfekte balansen mellom bærbarhet og holdbarhet, og veier kun 29 kg, mens den kan skryte av en lastekapasitet på 150 kg, noe som sikrer styrke og stabilitet på terrengforetakene dine.

Slipp løs kraften innendørs med 350W-1000W-motoren, utstyrt med 12G-eiker for forbedret ytelse. 48V10.4A-48V25A litiumbatteriet styrker reisen din, og gir en imponerende rekkevidde på 40 til 80 kilometer. Enten du cruiser med rolige 25/time eller ønsker et adrenalinrush med 45/time, gir terrengsykkelen en spennende og dynamisk tur.

Sykkelen er konstruert for offroad-utfordringer, og har et robust lagerskålsett, Shimano-komponenter som TX50 girskifter, ZT50 bakgir og 7-hastighetsfrihjul, som sikrer jevne giroverganger i ulendt terreng. Den snøscooteroljegule støtdempende forgaffelen og 26*4.0 spesialdekk garanterer en komfortabel tur, absorberer støt og navigerer ujevnt med letthet.
Populære tags: offroad elektrisk sykkel, Kina off road elektrisk sykkel produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







