produkt introduksjon
| Bransjespesifikke attributter | |
| Materiale | Plast |
| Makt | Batteri |
| Andre attributter | |
| Aldersgruppe | 2 til 4 år, 5 til 7 år, 8 til 13 år |
| Opprinnelsessted | Zhejiang, Kina |
| Type | Bil |
| Stil | Ride On Toy |
| Kjønn | Unisex |
| Merkenavn | DAODEBAO |
| Modellnummer | PHXH-JC003 |
| Produktnavn | Elbil for barn |
| Hjul | 4 hjul |
| Produktstørrelse | 128*70*65 cm |
| Kartongstørrelse | 132*62*36cm |
| G.W&N.W | 25/20.9 |
| Motor | 40W*2 |
| Batteri | 12V7AH |
| Alder | 3-8 år |
| Maks lasting | 30 kg |
| Fjernkontroll | 2,4 G fjernkontroll |
| Pakking og levering | |
| Emballasjedetaljer | 7 lags kartong 1 stk pakking i 1 stk kartong Lader og skruesett inkludert Hver emballasje inkludert BRUKERMANUAL for bruk Gratis trykking av kundelogo på kartong og klistremerker på biler |
| Havn | Shanghai |
| Forsyningsevne | 2500 stk/stykker per måned barneleker biltur på bil |


Underholdning står i sentrum med USB-, Bluetooth- og MP3-grensesnitt, noe som sikrer at barnet ditt kan nyte favorittlåtene sine mens de er på farten. De sekshjulede støtdemperne garanterer en jevn og komfortabel tur, noe som gir en sømløs overgang på tvers av ulike terreng. De doble dørene legger til et snev av realisme, og skaper en autentisk kjøreopplevelse for din unge eventyrer.


Naviger lett gjennom en rekke terreng, takket være ride-on-lekenes allsidighet og tilpasningsevne. De komfortable og tykke setene prioriterer barnets komfort, og sikrer at lange lekeøkter er hyggelige uten å forårsake tretthet. Det superlangvarige batteriet garanterer forlenget spilletid, og leverer timer med uavbrutt glede og spenning.


Ikke gå glipp av muligheten til å spørre og bestille disse ekstraordinære tilleggene til barnets leketid. Hev eventyrene deres med leketøy som sømløst blander avansert teknologi, sikkerhetsfunksjoner og imponerende design i en uimotståelig pakke. Velkommen barnet ditt til en verden der hver tur er en utforskning av moro, musikk og fantasifull lek, og sikrer en barndom fylt med varige minner.
Populære tags: fjernkontroll tur på leker, Kina fjernkontroll tur på leker produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like








