Fjernkontrollert biltur
produkt introduksjon
| Bransjespesifikke attributter | |
| Materiale | Plast |
| Makt | Batteri |
| Andre attributter | |
| Aldersgruppe | 2 til 4 år, 5 til 7 år |
| Opprinnelsessted | Zhejiang, Kina |
| Type | Bil |
| Stil | Ride On Toy |
| Kjønn | Unisex |
| Merkenavn | DAODEBAO |
| Modellnummer | PHXH-JC111A |
| Produktnavn | Store lekebiler for barn |
| Farge | Rød/rosarød/hvit/svart/rosa |
| Hjul | 4 EVA dekk |
| Produktstørrelse | 100*65*72 CM |
| Pakkestørrelse | 100,5*55,5*33 cm |
| Motor | 30W*2 |
| Batteri | 12V4.5A H*1 |
| CBM | 0.184 |
| G.W./N.W | 14,1/16,8 kg |
| Funksjon | En-tasts start, forover og bakover, høy og lav hastighet, hornlyd |
| Pakking og levering | |
| Emballasjedetaljer | 1. Kundedesign BOX er tilgjengelig, kan bestå falltesten 2. Fem- eller trelags bølgepappeske, med formdeksel på toppen av lekebilene inni 3. Hjul og separate deler er lagt i sideplastposer 4. Antallet produkter inne i beholderen er avhengig av størrelsen på kartongen 5. Forskjellige varer kan settes i en beholder, mengden vennligst kontakt fra salget |
| Havn | shanghai |
| Forsyningsevne | 1000 stykker/stykker per måned tur på elektrisk bil for barn |


Reisen begynner med en enkel start med én knapp, noe som gir letthet og bekvemmelighet for unge sjåfører. Forover- og reversalternativene, kombinert med høy- og lavhastighetsinnstillinger, sikrer en dynamisk og allsidig kjøreopplevelse. Selv om det kanskje ikke er innebygd musikk, gir den autentiske hornlyden et snev av realisme, noe som gjør hver tur til en oppslukende og engasjerende opplevelse.


Kjørebilen er utstyrt med doble dører, ikke bare for et stilig preg, men også for enkel tilgang, og gir en autentisk og oppslukende kjøreopplevelse. 2.4G-fjernkontrollfunksjonen legger til et ekstra lag med tilsyn, slik at foreldre kan veilede og sikre en sikker leketid for de små. De firehjuls støtdemperne garanterer en jevn og komfortabel tur, selv i litt ulendt terreng.


Ikke gå glipp av muligheten til å spørre og bestille dette ekstraordinære tillegget til barnets leketid. Hev eventyrene deres med en kjørebil som sømløst blander avansert teknologi, sikkerhetsfunksjoner og spennende design i en uimotståelig pakke. Velkommen barnet ditt til en verden der hver tur er en utforskning av moro, uavhengighet og kreativitet, og sikrer en barndom fylt med gode minner.
Populære tags: fjernstyrt tur på bil, Kina fjernstyrt tur på bilprodusenter, leverandører, fabrikk
Et par: Barnekjøring i biler
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like






