Valpevogn
produkt introduksjon
| Bransjespesifikke attributter | |
| applikasjon | Små dyr |
| Andre attributter | |
| Opprinnelsessted | Anhui, Kina |
| Merkenavn | DAODEBAO |
| Modellnummer | HB-PC205 |
| Reise og utendørs type | Dyrevogner |
| Produktnavn | kjæledyr barnevogn |
| Materiale | 600D Oxford-stoff |
| utfolding Størrelse | 810*490*990 mm |
| Pakkestørrelse | 44*26*61,5 cm |
| Hjulstørrelse | 5 tommer*3 |
| N.W/G.W | 7,1/8,1 kg |
| Maks lasting | 15 kg |
| Farge | Tilpasset farge |
| OEM & ODM | Varmt akseptert |
| Pakking og levering | |
| Emballasjedetaljer | Enhet: 1 stk/ctn |
| MOQ: 20 stk | |
| Lastekapasitet: 950 stk/40HQ | |
| Havn | SHANGHAI,NINGBO |
| Forsyningsevne | 100 000 stykker/stykker per måned |


Innbyggingen av et ventilasjonsvindu skiller valpevognen vår, og prioriterer valpens velvære under hver reise. Denne funksjonen fremmer optimal luftstrøm, og sikrer et friskt og pustende miljø for din pelskledde venn. Vinduet er også avtakbart, noe som gjør designet mer praktisk, slik at du kan tilpasse vognen etter været eller valpens preferanser.


Bærbarhet møter praktisk med den sammenleggbare designen til vår valpevogn. Denne funksjonen er lett sammenleggbar og forbedrer vognens bekvemmelighet, og gjør den enkel å transportere og oppbevare når den ikke er i bruk. Det romslige interiøret gir god plass for valpen din til å hvile komfortabelt, noe som gjør den til det perfekte mobile fristed for din pelskledde venn.

Populære tags: valp barnevogn, Kina valp barnevogn produsenter, leverandører, fabrikk
Et par: Liten hundevogn
Neste: Hundevogn for små hunder
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







