
Elektrisk trike
Gå inn i fremtiden for urban pendling med vår Electric Trike, et omhyggelig utformet vidunder av ingeniørkunst som blander kraft, innovasjon og praktisk. Kjernen i denne banebrytende trehjulingen er en kraftig 500W 25-magnetmotor, Zhengxuanbo-motoren, som gir en dynamisk og effektiv tur...
produkt introduksjon
| Makt | 501 - 800W |
| Spenning | 60V |
| Modellnummer | XL-X1CP |
| Topphastighet | 30-50Km/t |
| Ladetid(t) | 7-9h |
| Karakterevne | 20-25 grad |
| Kjøre kjørelengde | 50-70km |
| Bruke til | Passasjer |
| Kroppstype | Åpen |
| Sertifisering | Eec |
| Passasjerer | 3 |
| Bremsesystem | Fremre trommel+Bakre trommel |
| Dekkstørrelse | 8-tommers Dongyue dekkjernhjulnav |
| Egenvekt | 100-200kg |
| Nyttelastkapasitet | 200-300kg |
| Kjøretype | Elektrisk |
| Merkenavn | DAODEBAO |
| Opprinnelsessted | Hebei, Kina |
| Størrelse | 1630 mm x 750 mm x 1670 mm |
| Makt | 501 - 800W |
| Farge | Tilpasset farge |
| Produktnavn | Trehjuls trehjulssykkel |
| Batteri | Bly syre |
| Motor | Børsteløs |
| Lys | LED lys |
| Brems | Forbrems Dobbelbrems bak |
| Maks hastighet (km/t) | 35-45km/t |
| Egenvekt | 100-200kg |
| Spenning | 60V 72v |
| Pakking og levering | |
| Emballasjedetaljer | KARTONG |
| Havn | Tianjin eller Qingdao havn |
| Forsyningsevne | 3000 enheter/enheter per uke |


Naviger med presisjon og selvtillit, takket være Jusongs lille fem-hulls dokkingskaft, som sikrer jevn og pålitelig håndtering. Trehjulstrekkeren tilbyr fleksibilitet med et valgfritt 48/60 batteri, supplert med en 48V-60V universell 12-rør intelligent kontroller for optimal ytelse. Velg fra en rekke intelligente ladere med variabel frekvens for å passe dine spesifikke behov, med alternativer som 48V60/20/32AH tilgjengelig.


Trehjulstrekkeren er designet for komfort og praktisk, og har en hydraulisk forgaffel i aluminium for motorsykkel, som sikrer en komfortabel og kontrollert tur. Anti-tyverisystemet med én knapps start med dobbel fjernkontroll legger til et ekstra lag med sikkerhet, og sikrer investeringen din på en enkel måte.


Med en elektroforetisk malingsfinish og en plastbakramme, utstråler vår elektriske trike ikke bare stil, men lover også holdbarhet og spenst. Det sammenleggbare babysetet gir et familievennlig preg, slik at du kan dele turen komfortabelt med den lille.

Populære tags: elektrisk trike, Kina elektriske trike produsenter, leverandører, fabrikk
Et par: Elektrisk trike sykkel
Neste: Elektrisk trehjulssykkel
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like
