
Elektriske trikes for eldre
Opplev selve symbolet på komfort og bekvemmelighet med våre elektriske trikes for seniorer, gjennomtenkt designet for å imøtekomme de unike behovene til eldre ryttere som søker en pålitelig og komfortabel transportmåte. Disse trehjulingene er konstruert med en 500 W 25-magnetmotor fra Zhengxuanbo, og gir en...
produkt introduksjon
| Makt | 501 - 800W |
| Spenning | 48V |
| Modellnummer | XL-JKC |
| Topphastighet | Mindre enn eller lik 30 km/t |
| Ladetid(t) | 7-9h |
| Karakterevne | Større enn eller lik 25 grader |
| Kjøre kjørelengde | 50-70km |
| Bruke til | Passasjer |
| Kroppstype | Åpen |
| Sertifisering | CE |
| Passasjerer | 3 |
| Bremsesystem | Fremre trommel+Bakre trommel |
| Dekkstørrelse | 3.00-8 |
| Egenvekt | 100-200kg |
| Nyttelastkapasitet | 200-300kg |
| Kjøretype | Elektrisk |
| Merkenavn | DAODEBAO |
| Opprinnelsessted | Tianjin |
| Størrelse | 132*71*65 |
| Nøkkelord | Motorisert trehjulssykkel for voksne |
| Farge | Tilpasset farge |
| Sertifisering | CE |
| Motor | 500W |
| Brems | Trommelbrems |
| Kontroller | 12 rør |
| Hastighet | 28 km/t |
| Maks lasting | 200 kg-300kg |
| Logo | Tilpasset |
| Klatreevne | 25 grader |
| Pakking og levering | |
| Emballasjedetaljer | Motorisert trehjulssykkel for voksne pakket i kartongpakke/jernramme valgfritt |
| Forsyningsevne | 10 000 blad/blad per uke |


Jusongs lille fem-hulls dokkingskaft, kombinert med et valgfritt 48/60 batteri, tilbyr tilpasningsevne og effektivitet skreddersydd til individuelle preferanser. Den 48V-60V universelle 12-rør intelligente kontrolleren optimerer trehjulstrekkerens ytelse, og sikrer en jevn og responsiv tur. Velg fra en rekke valgfrie 48V60/20/32AH intelligente ladere med variabel frekvens, som gir allsidighet og bekvemmelighet ved lading.


Trikes er designet med seniorkomfort i tankene, og har en hydraulisk forgaffel for motorsykkel for en jevn og kontrollert tur. Den tykkede seteputen i skum sikrer optimal komfort under lengre reiser. Det sammenleggbare babysetet gir et familievennlig preg, slik at eldre kan dele gleden av turen med barnebarna.


Den elektroforetiske malingsfinishen forbedrer trehjulingenes estetiske appell samtidig som den gir holdbarhet. Bagasjerommet i plast gir praktisk oppbevaringsplass for personlige eiendeler, og fullfører trikes funksjonalitet.

Populære tags: elektriske trikes for seniorer, Kina elektriske trikes for seniorer produsenter, leverandører, fabrikk
Et par: Trehjuls elektrisk sykkel
Neste: Elektrisk trike sykkel
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like
