14 tommers barnesykkel
Den har en lett design, justerbar høyde og slitesterke materialer, noe som sikrer en komfortabel, tilpasningsdyktig og langvarig tur. Sykkelens livlige farger og design tar sikte på å inspirere kreativitet og selvuttrykk hos barn, fremme motorisk utvikling, uavhengighet og sosial interaksjon gjennom felles kjøreopplevelser.
produkt introduksjon
| Gaffelmateriale | Stål |
| Gears | 7/14 hastighet enkelthastighet |
| Hjulstørrelse | 12"/14"/16"/18" |
| Rammemateriale | Stål |
| Bremsesystem | Skivebrems |
| Andre attributter | |
| Felgmateriale | Stål |
| Treningshjul | Ja |
| Rammetype | Hard ramme (ikke-bakdemper) |
| Opprinnelsessted | Hebei, Kina |
| Merkenavn | DAODEBAO |
| Modellnummer | XAM-XRK |
| Gaffeloppheng | INGEN |
| Bruttovekt | 10 kg |
| Nettovekt | 9 kg |
| Pedal type | Vanlig pedal |
| Lengde (m) | 1 |
| Lastekapasitet | 120 kg |
| Produktnavn | barnesykkel/barnesykkel/barnesykkel |
| Farge | Rød/blå/hvit/svart/gul |
| Bremse | Skivebrems/ V-brems/kabelbrems |
| Ramme | karbonstål/aluminiumslegering |
| Størrelse | 12"/14"/16"/18" sykkel |
| Dekk | Kenda |
| Logo | OEM Made.welcome tilpasset logo |
| Fart | 21.7.24/27-hastighets sigle hastighet |
| Sertifikat | CE-sertifikat |
| Nøkkelord | barnesykkel/barnesykkel/babysykkel |
| Pakking og levering | |
| Emballasjedetaljer | PE-skum, plastpose, deretter korrugert tegneseriepakke godt for hvert stykke mtb barnesykkel skivebrems 20 18 tommer barnesykkel mtb for 10 til 15 år gammel barnesykkel import sykler fra Kina syklus |
| Havn | Tianjin, mtb barnesykkel skivebrems 20 18 tommer barnesykkel mtb for 10 til 15 år gammel barnesykkel import sykler fra Kina cycl |
| Forsyningsevne | 20 000 stykker/stykker per måned |


【Bredere polstrede dekk】 Bredere dekk gjør landingsområdet større, og styrer jevnere. Selv om hastigheten er veldig høy, er ikke barnesykkelen lett å skli, så barnets sikkerhet er tryggere!


【Sikker bremsing】 Den rettidige bremsingen av sykkelen gjør barnets kjøreprosess tryggere og familien mer komfortabel.

Populære tags: 14 tommers barnesyklus, Kina 14 tommers barnesyklus produsenter, leverandører, fabrikk
Et par: 12 tommers sykkel for barn
Neste: Gutte 14 tommers barnesykkel
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like



