Gutte 14 tommers barnesykkel
Med sikte på å kombinere sikkerhet med moro, presenteres denne sykkelen som et ideelt valg for å oppmuntre barn til å nyte sykling og utendørseventyr, og sikrer en komfortabel og sikker kjøreopplevelse for unge ryttere.
produkt introduksjon
| Gaffelmateriale | Stål |
| Gears | Enkel hastighet |
| Hjulstørrelse | 14 16 18 20 |
| Rammemateriale | Stål |
| Bremsesystem | Caliper Brems/båndbrems |
| Andre attributter | |
| Felgmateriale | Stål |
| Treningshjul | Ja |
| Rammetype | Hard ramme (ikke-bakdemper) |
| Opprinnelsessted | Hebei, Kina |
| Merkenavn | DAODEBAO |
| Modellnummer | XAM-WL |
| Gaffeloppheng | INGEN |
| Bruttovekt | 11 kg |
| Nettovekt | 10 kg |
| Pedal type | Vanlig pedal |
| Lengde (m) | 1.4 |
| Lastekapasitet | 100 kg |
| Produktnavn | Ny modell Steel Frame barnesykkel |
| Standard farge | Lilla, blå og grønn og tilpasset |
| Felg for barnesykkel | Stål |
| Barnesykkel størrelse | 14 16 18 20 |
| Barnesykkel Brems | Kaliperbrems/Båndbrems |
| OEM barnesykkel | Tilgjengelig |
| Barnesykkel alder | 8 ~ 12 år for kinesisk barnesykkel ny stil 20 tommers jentesykkel |
| Eksempel på barnesykkel | Levere |
| Logo | Tilpasset logo |
| Sal | MTB sal |
| Pakking og levering | |
| Emballasjedetaljer | sykkel barn 85% SKD eller 100% CKD for kinesisk barnesykkel ny stil 20 tommer jentesykkel for 7 år Kinesisk barnesykkel ny stil 20 tommer jentesykkel for 7 år gammel |
| Havn | Xingang port eller hvilken som helst port som ditt behov for kinesisk barnesykkel ny stil 20 tommers jentesykkel for 7 år gammel kinesisk barnesykkel ny |
| Forsyningsevne | 10000 stk/stykker per måned sykkelbarn |


Enkel å montere - Sykkelen er enkel å montere og kommer delvis montert. Det tar omtrent 20-30 minutter å fullføre sikker og solid montering


Kurv - Sykkelen leveres med kurv (fjern reflekterende plate foran hvis du bestemmer deg for å installere kurven)

Populære tags: gutter 14 tommer barnesykkel, Kina gutter 14 tommer barnesykkel produsenter, leverandører, fabrikk
Et par: 14 tommers barnesykkel
Neste: 18 tommers barnesykler
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like




